Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 254 m²
- Perceeloppervlakte
- 1193 m²
Cleopatralaan 28 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 254 m² en een perceel van 1193 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €512.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Cleopatralaan 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
1.7 kmCafé
1 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
3.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Meuleveld is €512.000. Dat komt neer op circa €2.016 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCleopatralaan 28 is een woonhuis van 254 m² in de wijk Meuleveld. De buurt telt 343 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.805 inwoners per km².
Cleopatralaan 28 is een woonhuis in Meuleveld, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Cleopatralaan 28 heeft 254 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1193 m². In Meuleveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €512.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Meuleveld in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €512.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Cleopatralaan 28 in Meuleveld bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Cleopatralaan 28: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 2.3 km.
Recreatie nabij Meuleveld: restaurant (1.7 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Cleopatralaan 28 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Meuleveld. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1979, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.