Streetview Vergiliuslaan 14 Venlo

Vergiliuslaan 14, 5926 SM Venlo

156 m² Bouwjaar 1976 Label C

Vergiliuslaan 14 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m² en een perceel van 390 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €512.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
390 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Vergiliuslaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vergiliuslaan 14

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Venlo

775 Inwoners
335 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
343 Woningvoorraad
€512.000 Gem. woningwaarde Meuleveld
97% Koopwoningen
1.805 Inwoners per km²

Locatie van Vergiliuslaan 14

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Vergiliuslaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Vergiliuslaan 14?

De gemiddelde woningwaarde in Meuleveld is €512.000. Dat komt neer op circa €3.282 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vergiliuslaan 14 zich tot de wijk Meuleveld?

Vergiliuslaan 14 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Meuleveld. De buurt telt 343 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.805 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vergiliuslaan 14?

Vergiliuslaan 14 is een woonhuis in Meuleveld, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vergiliuslaan 14 vergeleken met de buurt?

Vergiliuslaan 14 heeft 156 m² woonoppervlakte. Het perceel is 390 m². In Meuleveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €512.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vergiliuslaan 14 en wat betekent dat?

Vergiliuslaan 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-06-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Meuleveld?

De wijk Meuleveld in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €512.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Meuleveld?

Vanuit Vergiliuslaan 14 in Meuleveld bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Meuleveld?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vergiliuslaan 14: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 2.3 km.