Streetview Pastoor Ruttenweg 16 Venlo

Pastoor Ruttenweg 16, 5926 RX Venlo

150 m² Bouwjaar 1979 8 kamers Label B

Pastoor Ruttenweg 16 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 352 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
352 m²
Inhoud
504 m³
Kamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Pastoor Ruttenweg 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastoor Ruttenweg 16

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
147.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
178.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24.4%
CO₂-emissie
32.33 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Venlo

1755 Inwoners
695 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
700 Woningvoorraad
€421.000 Gem. woningwaarde Kern Hout-Blerick
90% Koopwoningen
2.641 Inwoners per km²

Locatie van Pastoor Ruttenweg 16

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Pastoor Ruttenweg 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor Ruttenweg 16?

De prijsindicatie voor Pastoor Ruttenweg 16 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Hout-Blerick is €421.000. Dat komt neer op circa €2.807 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor Ruttenweg 16 zich tot de wijk Kern Hout-Blerick?

Pastoor Ruttenweg 16 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Kern Hout-Blerick. De buurt telt 700 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.641 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor Ruttenweg 16?

Pastoor Ruttenweg 16 is een woonhuis in Kern Hout-Blerick, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Pastoor Ruttenweg 16 vergeleken met de buurt?

Pastoor Ruttenweg 16 heeft 150 m² woonoppervlakte en 504 m³ inhoud. Het perceel is 352 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Kern Hout-Blerick ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastoor Ruttenweg 16 en wat betekent dat?

Pastoor Ruttenweg 16 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pastoor Ruttenweg 16?

Pastoor Ruttenweg 16 heeft 8 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Hout-Blerick?

De wijk Kern Hout-Blerick in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Hout-Blerick?

Vanuit Pastoor Ruttenweg 16 in Kern Hout-Blerick bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 0.4 km.