Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 265 m²
- Kamers
- 6
Moutzhofweg 121 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 265 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Moutzhofweg 121
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
1.8 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
4.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kern Hout-Blerick is €421.000. Dat komt neer op circa €4.253 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMoutzhofweg 121 is een woonhuis van 99 m² in de wijk Kern Hout-Blerick. De buurt telt 700 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.641 inwoners per km².
Moutzhofweg 121 is een woonhuis in Kern Hout-Blerick, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Moutzhofweg 121 heeft 99 m² woonoppervlakte. Het perceel is 265 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Kern Hout-Blerick ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Moutzhofweg 121 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-07-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Moutzhofweg 121 heeft 6 kamers.
De wijk Kern Hout-Blerick in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Moutzhofweg 121 in Kern Hout-Blerick bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Moutzhofweg 121: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.9 km.