Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1926
- Woonoppervlakte
- 265 m²
- Perceeloppervlakte
- 7280 m²
Baarlosestraat 344 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 265 m² en een perceel van 7280 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €558.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Baarlosestraat 344
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
2.8 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
2.4 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
4.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Hout-Blerick is €558.000. Dat komt neer op circa €2.106 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBaarlosestraat 344 is een woonhuis van 265 m² in de wijk Verspreide huizen Hout-Blerick. De buurt telt 131 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 104 inwoners per km².
Baarlosestraat 344 is een woonhuis in Verspreide huizen Hout-Blerick, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Baarlosestraat 344 heeft 265 m² woonoppervlakte. Het perceel is 7280 m². In Verspreide huizen Hout-Blerick ligt de gemiddelde woningwaarde op €558.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Hout-Blerick in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €558.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Baarlosestraat 344 in Verspreide huizen Hout-Blerick bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Baarlosestraat 344: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 2.8 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Hout-Blerick: restaurant (2.4 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Baarlosestraat 344 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Hout-Blerick. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1926, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.