Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 229 m²
- Perceeloppervlakte
- 3530 m²
Boekenderhofweg 32 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m² en een perceel van 3530 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Boekenderhofweg 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
4.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Klingerberg-Noord is €324.000. Dat komt neer op circa €1.415 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBoekenderhofweg 32 is een woonhuis van 229 m² in de wijk Klingerberg-Noord. De buurt telt 502 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.142 inwoners per km².
Boekenderhofweg 32 is een woonhuis in Klingerberg-Noord, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Boekenderhofweg 32 heeft 229 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3530 m². In Klingerberg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Boekenderhofweg 32 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-12-02. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.58 kg/jaar.
De wijk Klingerberg-Noord in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Boekenderhofweg 32 in Klingerberg-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Boekenderhofweg 32: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.7 km.