2-onder-1-kapwoning Mahoniestraat 14 Venlo

Mahoniestraat 14, 5925 HC Venlo

115 m² Bouwjaar 1987 8 kamers 4 slaapkamers Label A

Mahoniestraat 14 is een 2-onder-1-kapwoning in Venlo, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 273 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
273 m²
Inhoud
507 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Mahoniestraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mahoniestraat 14

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
109.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.6%
CO₂-emissie
28.72 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Venlo

1255 Inwoners
510 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
502 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Klingerberg-Noord
93% Koopwoningen
2.142 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mahoniestraat 14

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Mahoniestraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Mahoniestraat 14?

De prijsindicatie voor Mahoniestraat 14 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Klingerberg-Noord is €324.000. Dat komt neer op circa €2.817 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mahoniestraat 14 zich tot de wijk Klingerberg-Noord?

Mahoniestraat 14 is een 2-onder-1-kapwoning van 115 m² in de wijk Klingerberg-Noord. De buurt telt 502 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.142 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mahoniestraat 14?

Mahoniestraat 14 is een 2-onder-1-kapwoning in Klingerberg-Noord, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Mahoniestraat 14 vergeleken met de buurt?

Mahoniestraat 14 heeft 115 m² woonoppervlakte en 507 m³ inhoud. Het perceel is 273 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Klingerberg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mahoniestraat 14 en wat betekent dat?

Mahoniestraat 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mahoniestraat 14?

Mahoniestraat 14 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Klingerberg-Noord?

De wijk Klingerberg-Noord in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klingerberg-Noord?

Vanuit Mahoniestraat 14 in Klingerberg-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Klingerberg-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Mahoniestraat 14: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Klingerberg-Noord?

Recreatie nabij Klingerberg-Noord: restaurant (0.6 km), cafe (1.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Mahoniestraat 14?

De prijsindicatie ligt rond €365.000 tot €415.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Klingerberg-Noord is €324.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Mahoniestraat 14?

Een woningrapport voor Mahoniestraat 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Klingerberg-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1987, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen