Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1989
- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 273 m²
- Inhoud
- 550 m³
- Kamers
- 10
Aan de Wassum 69 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 273 m² en 10 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Aan de Wassum 69
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
4.1 kmDe prijsindicatie voor Aan de Wassum 69 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Klingerberg-Noord is €324.000. Dat komt neer op circa €1.895 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAan de Wassum 69 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Klingerberg-Noord. De buurt telt 502 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.142 inwoners per km².
Aan de Wassum 69 is een woonhuis in Klingerberg-Noord, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Aan de Wassum 69 heeft 171 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 273 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Klingerberg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Aan de Wassum 69 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Aan de Wassum 69 heeft 10 kamers.
De wijk Klingerberg-Noord in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Aan de Wassum 69 in Klingerberg-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Aan de Wassum 69: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.7 km.