Streetview Goudenregenstraat 29 Venlo

Goudenregenstraat 29, 5925 AP Venlo

117 m² Bouwjaar 1982 7 kamers 4 slaapkamers Label D

Goudenregenstraat 29 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 195 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
195 m²
Inhoud
425 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Goudenregenstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goudenregenstraat 29

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
142.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
283.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.15 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Venlo

2610 Inwoners
1195 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1158 Woningvoorraad
€208.000 Gem. woningwaarde Klingerberg-Zuid
51% Koopwoningen
5.224 Inwoners per km²

Locatie van Goudenregenstraat 29

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Goudenregenstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Goudenregenstraat 29?

De prijsindicatie voor Goudenregenstraat 29 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Klingerberg-Zuid is €208.000. Dat komt neer op circa €1.778 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goudenregenstraat 29 zich tot de wijk Klingerberg-Zuid?

Goudenregenstraat 29 is een woonhuis van 117 m² in de wijk Klingerberg-Zuid. De buurt telt 1.158 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.224 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goudenregenstraat 29?

Goudenregenstraat 29 is een woonhuis in Klingerberg-Zuid, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Goudenregenstraat 29 vergeleken met de buurt?

Goudenregenstraat 29 heeft 117 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 195 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Klingerberg-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goudenregenstraat 29 en wat betekent dat?

Goudenregenstraat 29 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-05-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Goudenregenstraat 29?

Goudenregenstraat 29 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Klingerberg-Zuid?

De wijk Klingerberg-Zuid in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 2.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €208.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klingerberg-Zuid?

Vanuit Goudenregenstraat 29 in Klingerberg-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.6 km.