Villa, vrijstaande woning Prins Mauritsstraat 30 Venlo

Prins Mauritsstraat 30, 5923 AZ Venlo

326 m² Bouwjaar 1979 8 kamers 5 slaapkamers Label C

Prins Mauritsstraat 30 is een villa, vrijstaande woning in Venlo, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 326 m², een perceel van 712 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
326 m²
Perceeloppervlakte
712 m²
Inhoud
1081 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€580.000 tot €680.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Prins Mauritsstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Mauritsstraat 30

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (394.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren
Garage
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Venlo

1120 Inwoners
545 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
522 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Annakamp-Oost
44% Koopwoningen
4.383 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prins Mauritsstraat 30

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Prins Mauritsstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Mauritsstraat 30?

De prijsindicatie voor Prins Mauritsstraat 30 ligt rond €580.000 tot €680.000. De gemiddelde woningwaarde in Annakamp-Oost is €243.000. Dat komt neer op circa €745 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Mauritsstraat 30 zich tot de wijk Annakamp-Oost?

Prins Mauritsstraat 30 is een villa, vrijstaande woning van 326 m² in de wijk Annakamp-Oost. De buurt telt 522 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.383 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Mauritsstraat 30?

Prins Mauritsstraat 30 is een villa, vrijstaande woning in Annakamp-Oost, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Prins Mauritsstraat 30 vergeleken met de buurt?

Prins Mauritsstraat 30 heeft 326 m² woonoppervlakte en 1081 m³ inhoud. Het perceel is 712 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Annakamp-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Mauritsstraat 30 en wat betekent dat?

Prins Mauritsstraat 30 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prins Mauritsstraat 30?

Prins Mauritsstraat 30 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 394 m².

Hoe is de woningmarkt in Annakamp-Oost?

De wijk Annakamp-Oost in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Annakamp-Oost?