Streetview Prins Mauritsstraat 28 Venlo

Prins Mauritsstraat 28, 5923 AZ Venlo

249 m² Bouwjaar 1975 6 kamers Label A

Prins Mauritsstraat 28 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 249 m², een perceel van 778 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
249 m²
Perceeloppervlakte
778 m²
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Prins Mauritsstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Mauritsstraat 28

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Venlo

1120 Inwoners
545 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
522 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Annakamp-Oost
44% Koopwoningen
4.383 Inwoners per km²

Locatie van Prins Mauritsstraat 28

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Prins Mauritsstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Mauritsstraat 28?

De gemiddelde woningwaarde in Annakamp-Oost is €243.000. Dat komt neer op circa €976 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Mauritsstraat 28 zich tot de wijk Annakamp-Oost?

Prins Mauritsstraat 28 is een woonhuis van 249 m² in de wijk Annakamp-Oost. De buurt telt 522 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.383 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Mauritsstraat 28?

Prins Mauritsstraat 28 is een woonhuis in Annakamp-Oost, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Prins Mauritsstraat 28 vergeleken met de buurt?

Prins Mauritsstraat 28 heeft 249 m² woonoppervlakte. Het perceel is 778 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Annakamp-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Mauritsstraat 28 en wat betekent dat?

Prins Mauritsstraat 28 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-02-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prins Mauritsstraat 28?

Prins Mauritsstraat 28 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Annakamp-Oost?

De wijk Annakamp-Oost in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Annakamp-Oost?

Vanuit Prins Mauritsstraat 28 in Annakamp-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1 km.