eengezinswoning Burgemeester d'Olnestraat 4 Venlo

Burgemeester d'Olnestraat 4, 5921 XG Venlo

70 m² Bouwjaar 1948 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Burgemeester d'Olnestraat 4 is een eengezinswoning in Venlo, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m², een perceel van 344 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
70 m²
Perceeloppervlakte
344 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester d'Olnestraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester d'Olnestraat 4

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
123.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
289.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.33 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Venlo

3070 Inwoners
1615 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1609 Woningvoorraad
€208.000 Gem. woningwaarde Hazenkamp
34% Koopwoningen
5.321 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester d'Olnestraat 4

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Burgemeester d'Olnestraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester d'Olnestraat 4?

De prijsindicatie voor Burgemeester d'Olnestraat 4 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Hazenkamp is €208.000. Dat komt neer op circa €2.971 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester d'Olnestraat 4 zich tot de wijk Hazenkamp?

Burgemeester d'Olnestraat 4 is een eengezinswoning van 70 m² in de wijk Hazenkamp. De buurt telt 1.609 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.321 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester d'Olnestraat 4?

Burgemeester d'Olnestraat 4 is een eengezinswoning in Hazenkamp, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester d'Olnestraat 4 vergeleken met de buurt?

Burgemeester d'Olnestraat 4 heeft 70 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Het perceel is 344 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Hazenkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester d'Olnestraat 4 en wat betekent dat?

Burgemeester d'Olnestraat 4 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-07-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester d'Olnestraat 4?

Burgemeester d'Olnestraat 4 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Hazenkamp?

De wijk Hazenkamp in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 3.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €208.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hazenkamp?