Eengezinswoning, tussenwoning Pastoor Stassenstraat 10 Venlo

Pastoor Stassenstraat 10, 5921 CT Venlo

189 m² Bouwjaar 1933 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Pastoor Stassenstraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Venlo, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 331 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
331 m²
Inhoud
778 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Pastoor Stassenstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastoor Stassenstraat 10

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
162.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
244.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.01 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (203.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Venlo

3630 Inwoners
1850 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1870 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Blerick-Centrum
58% Koopwoningen
5.263 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pastoor Stassenstraat 10

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Pastoor Stassenstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor Stassenstraat 10?

De prijsindicatie voor Pastoor Stassenstraat 10 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Blerick-Centrum is €272.000. Dat komt neer op circa €1.439 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor Stassenstraat 10 zich tot de wijk Blerick-Centrum?

Pastoor Stassenstraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning van 189 m² in de wijk Blerick-Centrum. De buurt telt 1.870 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.263 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor Stassenstraat 10?

Pastoor Stassenstraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Blerick-Centrum, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pastoor Stassenstraat 10 vergeleken met de buurt?

Pastoor Stassenstraat 10 heeft 189 m² woonoppervlakte en 778 m³ inhoud. Het perceel is 331 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Blerick-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastoor Stassenstraat 10 en wat betekent dat?

Pastoor Stassenstraat 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pastoor Stassenstraat 10?

Pastoor Stassenstraat 10 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers. De tuin is 203 m².

Hoe is de woningmarkt in Blerick-Centrum?

De wijk Blerick-Centrum in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 3.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.