Tussenwoning de Genestetstraat 23 Venlo

de Genestetstraat 23, 5921 BN Venlo

101 m² Bouwjaar 1952 4 kamers 3 slaapkamers Label C

de Genestetstraat 23 is een tussenwoning in Venlo, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 148 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
311 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor de Genestetstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel de Genestetstraat 23

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
133.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.58 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Venlo

3070 Inwoners
1615 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1609 Woningvoorraad
€208.000 Gem. woningwaarde Hazenkamp
34% Koopwoningen
5.321 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van de Genestetstraat 23

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over de Genestetstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van de Genestetstraat 23?

De prijsindicatie voor de Genestetstraat 23 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Hazenkamp is €208.000. Dat komt neer op circa €2.059 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt de Genestetstraat 23 zich tot de wijk Hazenkamp?

de Genestetstraat 23 is een tussenwoning van 101 m² in de wijk Hazenkamp. De buurt telt 1.609 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.321 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op de Genestetstraat 23?

de Genestetstraat 23 is een tussenwoning in Hazenkamp, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is de Genestetstraat 23 vergeleken met de buurt?

de Genestetstraat 23 heeft 101 m² woonoppervlakte en 311 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Hazenkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van de Genestetstraat 23 en wat betekent dat?

de Genestetstraat 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van de Genestetstraat 23?

de Genestetstraat 23 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Hazenkamp?

De wijk Hazenkamp in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 3.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €208.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hazenkamp?

Vanuit de Genestetstraat 23 in Hazenkamp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.