Streetview Oude Rijnstraat 71 Venlo

Oude Rijnstraat 71, 5916 NJ Venlo

189 m² Bouwjaar 1850 7 kamers 5 slaapkamers Label F

Oude Rijnstraat 71 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1850. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 692 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €548.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1850
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
692 m²
Inhoud
796 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Oude Rijnstraat 71

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Rijnstraat 71

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Venlo

310 Inwoners
120 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
120 Woningvoorraad
€548.000 Gem. woningwaarde Arenborg
95% Koopwoningen
244 Inwoners per km²

Locatie van Oude Rijnstraat 71

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Oude Rijnstraat 71

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Rijnstraat 71?

De gemiddelde woningwaarde in Arenborg is €548.000. Dat komt neer op circa €2.899 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Rijnstraat 71 zich tot de wijk Arenborg?

Oude Rijnstraat 71 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Arenborg. De buurt telt 120 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 244 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Rijnstraat 71?

Oude Rijnstraat 71 is een woonhuis in Arenborg, gebouwd in 1850 (176 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oude Rijnstraat 71 vergeleken met de buurt?

Oude Rijnstraat 71 heeft 189 m² woonoppervlakte en 796 m³ inhoud. Het perceel is 692 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Arenborg ligt de gemiddelde woningwaarde op €548.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Rijnstraat 71 en wat betekent dat?

Oude Rijnstraat 71 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-20. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oude Rijnstraat 71?

Oude Rijnstraat 71 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Arenborg?

De wijk Arenborg in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €548.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Arenborg?

Vanuit Oude Rijnstraat 71 in Arenborg bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.