Streetview Klagenfurtlaan 268 Venlo

Klagenfurtlaan 268, 5916 BB Venlo

286 m² Bouwjaar 1906 6 kamers 2 slaapkamers Label D

Klagenfurtlaan 268 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 286 m², een perceel van 552 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €548.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
286 m²
Perceeloppervlakte
552 m²
Inhoud
1240 m³
Kamers
6
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Klagenfurtlaan 268

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klagenfurtlaan 268

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
214.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
267.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.4%
CO₂-emissie
81.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Venlo

310 Inwoners
120 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
120 Woningvoorraad
€548.000 Gem. woningwaarde Arenborg
95% Koopwoningen
244 Inwoners per km²

Locatie van Klagenfurtlaan 268

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Klagenfurtlaan 268

Wat is de geschatte woningwaarde van Klagenfurtlaan 268?

De gemiddelde woningwaarde in Arenborg is €548.000. Dat komt neer op circa €1.916 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klagenfurtlaan 268 zich tot de wijk Arenborg?

Klagenfurtlaan 268 is een woonhuis van 286 m² in de wijk Arenborg. De buurt telt 120 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 244 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klagenfurtlaan 268?

Klagenfurtlaan 268 is een woonhuis in Arenborg, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Klagenfurtlaan 268 vergeleken met de buurt?

Klagenfurtlaan 268 heeft 286 m² woonoppervlakte en 1240 m³ inhoud. Het perceel is 552 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Arenborg ligt de gemiddelde woningwaarde op €548.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klagenfurtlaan 268 en wat betekent dat?

Klagenfurtlaan 268 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-12-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 81.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klagenfurtlaan 268?

Klagenfurtlaan 268 heeft 6 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Arenborg?

De wijk Arenborg in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €548.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Arenborg?

Vanuit Klagenfurtlaan 268 in Arenborg bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.