Streetview Straelseweg 648 Venlo

Straelseweg 648, 5916 AE Venlo

173 m² Bouwjaar 1989 8 kamers 4 slaapkamers Label C

Straelseweg 648 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 1200 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
1200 m²
Inhoud
799 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Straelseweg 648

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Straelseweg 648

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
129.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
190.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Venlo

1265 Inwoners
525 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
527 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde Kern 't Ven
89% Koopwoningen
1.879 Inwoners per km²

Locatie van Straelseweg 648

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Straelseweg 648

Wat is de geschatte woningwaarde van Straelseweg 648?

De gemiddelde woningwaarde in Kern 't Ven is €371.000. Dat komt neer op circa €2.145 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Straelseweg 648 zich tot de wijk Kern 't Ven?

Straelseweg 648 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Kern 't Ven. De buurt telt 527 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.879 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Straelseweg 648?

Straelseweg 648 is een woonhuis in Kern 't Ven, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Straelseweg 648 vergeleken met de buurt?

Straelseweg 648 heeft 173 m² woonoppervlakte en 799 m³ inhoud. Het perceel is 1200 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kern 't Ven ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Straelseweg 648 en wat betekent dat?

Straelseweg 648 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-11-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Straelseweg 648?

Straelseweg 648 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern 't Ven?

De wijk Kern 't Ven in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern 't Ven?

Vanuit Straelseweg 648 in Kern 't Ven bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.