Streetview Straelseweg 540 Venlo

Straelseweg 540, 5916 AD Venlo

132 m² Bouwjaar 1955 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Straelseweg 540 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 377 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
377 m²
Inhoud
510 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Straelseweg 540

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Straelseweg 540

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
148.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
221.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.04 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Venlo

1265 Inwoners
525 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
527 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde Kern 't Ven
89% Koopwoningen
1.879 Inwoners per km²

Locatie van Straelseweg 540

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Straelseweg 540

Wat is de geschatte woningwaarde van Straelseweg 540?

De gemiddelde woningwaarde in Kern 't Ven is €371.000. Dat komt neer op circa €2.811 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Straelseweg 540 zich tot de wijk Kern 't Ven?

Straelseweg 540 is een woonhuis van 132 m² in de wijk Kern 't Ven. De buurt telt 527 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.879 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Straelseweg 540?

Straelseweg 540 is een woonhuis in Kern 't Ven, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Straelseweg 540 vergeleken met de buurt?

Straelseweg 540 heeft 132 m² woonoppervlakte en 510 m³ inhoud. Het perceel is 377 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Kern 't Ven ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Straelseweg 540 en wat betekent dat?

Straelseweg 540 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-05-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Straelseweg 540?

Straelseweg 540 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern 't Ven?

De wijk Kern 't Ven in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern 't Ven?

Vanuit Straelseweg 540 in Kern 't Ven bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.