Streetview Waterleidingsingel 53 Venlo

Waterleidingsingel 53, 5915 VT Venlo

168 m² Bouwjaar 1935 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Waterleidingsingel 53 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 143 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Waterleidingsingel 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waterleidingsingel 53

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Venlo

1050 Inwoners
460 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
460 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Jezuïtenbuurt
52% Koopwoningen
5.455 Inwoners per km²

Locatie van Waterleidingsingel 53

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Waterleidingsingel 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Waterleidingsingel 53?

De gemiddelde woningwaarde in Jezuïtenbuurt is €277.000. Dat komt neer op circa €1.649 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waterleidingsingel 53 zich tot de wijk Jezuïtenbuurt?

Waterleidingsingel 53 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Jezuïtenbuurt. De buurt telt 460 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.455 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waterleidingsingel 53?

Waterleidingsingel 53 is een woonhuis in Jezuïtenbuurt, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Waterleidingsingel 53 vergeleken met de buurt?

Waterleidingsingel 53 heeft 168 m² woonoppervlakte. Het perceel is 143 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Jezuïtenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waterleidingsingel 53 en wat betekent dat?

Waterleidingsingel 53 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Waterleidingsingel 53?

Waterleidingsingel 53 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Jezuïtenbuurt?

De wijk Jezuïtenbuurt in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jezuïtenbuurt?

Vanuit Waterleidingsingel 53 in Jezuïtenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.9 km.