Eindwoning Roothaanstraat 11 Venlo

Roothaanstraat 11, 5915 VN Venlo

137 m² Bouwjaar 1937 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Roothaanstraat 11 is een eindwoning in Venlo, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 127 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eindwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
127 m²
Inhoud
504 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Roothaanstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Roothaanstraat 11

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
130.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
171.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13%
CO₂-emissie
30.15 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Venlo

1050 Inwoners
460 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
460 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Jezuïtenbuurt
52% Koopwoningen
5.455 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Roothaanstraat 11

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Roothaanstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Roothaanstraat 11?

De prijsindicatie voor Roothaanstraat 11 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Jezuïtenbuurt is €277.000. Dat komt neer op circa €2.022 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Roothaanstraat 11 zich tot de wijk Jezuïtenbuurt?

Roothaanstraat 11 is een eindwoning van 137 m² in de wijk Jezuïtenbuurt. De buurt telt 460 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.455 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Roothaanstraat 11?

Roothaanstraat 11 is een eindwoning in Jezuïtenbuurt, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Roothaanstraat 11 vergeleken met de buurt?

Roothaanstraat 11 heeft 137 m² woonoppervlakte en 504 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Jezuïtenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Roothaanstraat 11 en wat betekent dat?

Roothaanstraat 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-12-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Roothaanstraat 11?

Roothaanstraat 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Jezuïtenbuurt?

De wijk Jezuïtenbuurt in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jezuïtenbuurt?

Vanuit Roothaanstraat 11 in Jezuïtenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Jezuïtenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Roothaanstraat 11: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Jezuïtenbuurt?

Recreatie nabij Jezuïtenbuurt: restaurant (0.4 km), cafe (0.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Roothaanstraat 11?

Roothaanstraat 11 is verkocht in de periode 2022 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €210.000 tot €260.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Jezuïtenbuurt is €277.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Roothaanstraat 11?

Een woningrapport voor Roothaanstraat 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Jezuïtenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1937, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen