Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 242 m²
- Perceeloppervlakte
- 778 m²
Kaldenkerkerweg 253 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m² en een perceel van 778 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €245.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kaldenkerkerweg 253
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
2.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vogelbuurt is €245.000. Dat komt neer op circa €1.012 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKaldenkerkerweg 253 is een woonhuis van 242 m² in de wijk Vogelbuurt. De buurt telt 182 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 951 inwoners per km².
Kaldenkerkerweg 253 is een woonhuis in Vogelbuurt, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kaldenkerkerweg 253 heeft 242 m² woonoppervlakte. Het perceel is 778 m². In Vogelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €245.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vogelbuurt in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €245.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Kaldenkerkerweg 253 in Vogelbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kaldenkerkerweg 253: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Vogelbuurt: restaurant (0.7 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor Kaldenkerkerweg 253 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vogelbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1935, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.