Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1959
- Woonoppervlakte
- 266 m²
- Perceeloppervlakte
- 1365 m²
Bevrijdingsweg 108 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 266 m² en een perceel van 1365 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bevrijdingsweg 108
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.9 kmSupermarkt
2.7 kmHuisarts
3 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
3.3 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
1 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
4 kmBioscoop
3.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Auxillatrix is €178.000. Dat komt neer op circa €669 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBevrijdingsweg 108 is een woonhuis van 266 m² in de wijk Auxillatrix. De buurt telt 112 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 246 inwoners per km².
Bevrijdingsweg 108 is een woonhuis in Auxillatrix, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Bevrijdingsweg 108 heeft 266 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1365 m². In Auxillatrix ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Auxillatrix in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Bevrijdingsweg 108 in Auxillatrix bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 3 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 3.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bevrijdingsweg 108: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 3.3 km.
Recreatie nabij Auxillatrix: restaurant (1 km), cafe (2.2 km).
Een woningrapport voor Bevrijdingsweg 108 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Auxillatrix. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1959, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.