Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 230 m²
- Perceeloppervlakte
- 1002 m²
- Kamers
- 8
Bevrijdingsweg 97 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 1002 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bevrijdingsweg 97
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.9 kmSupermarkt
2.7 kmHuisarts
3 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
3.3 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
1 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
4 kmBioscoop
3.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Auxillatrix is €178.000. Dat komt neer op circa €774 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBevrijdingsweg 97 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Auxillatrix. De buurt telt 112 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 246 inwoners per km².
Bevrijdingsweg 97 is een woonhuis in Auxillatrix, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Bevrijdingsweg 97 heeft 230 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1002 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Auxillatrix ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bevrijdingsweg 97 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-01-21. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.53 kg/jaar.
Bevrijdingsweg 97 heeft 8 kamers.
De wijk Auxillatrix in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Bevrijdingsweg 97 in Auxillatrix bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 3 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 3.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bevrijdingsweg 97: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 3.3 km.