Streetview Adriaan Flinklaan 10 Venlo

Adriaan Flinklaan 10, 5915 JG Venlo

297 m² Bouwjaar 2009 10 kamers 5 slaapkamers Label APLUSPLUS

Adriaan Flinklaan 10 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 297 m², een perceel van 743 m² en 10 kamers. Het energielabel is APLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €810.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
297 m²
Perceeloppervlakte
743 m²
Inhoud
1100 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Adriaan Flinklaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Adriaan Flinklaan 10

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUS

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Venlo

630 Inwoners
195 Huishoudens
3.3 Gem. huishoudensgrootte
192 Woningvoorraad
€810.000 Gem. woningwaarde Stalberg-Oost
99% Koopwoningen
1.575 Inwoners per km²

Locatie van Adriaan Flinklaan 10

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Adriaan Flinklaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Adriaan Flinklaan 10?

De gemiddelde woningwaarde in Stalberg-Oost is €810.000. Dat komt neer op circa €2.727 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Adriaan Flinklaan 10 zich tot de wijk Stalberg-Oost?

Adriaan Flinklaan 10 is een woonhuis van 297 m² in de wijk Stalberg-Oost. De buurt telt 192 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.575 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Adriaan Flinklaan 10?

Adriaan Flinklaan 10 is een woonhuis in Stalberg-Oost, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Adriaan Flinklaan 10 vergeleken met de buurt?

Adriaan Flinklaan 10 heeft 297 m² woonoppervlakte en 1100 m³ inhoud. Het perceel is 743 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Stalberg-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €810.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Adriaan Flinklaan 10 en wat betekent dat?

Adriaan Flinklaan 10 heeft energielabel APLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Adriaan Flinklaan 10?

Adriaan Flinklaan 10 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stalberg-Oost?

De wijk Stalberg-Oost in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €810.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stalberg-Oost?

Vanuit Adriaan Flinklaan 10 in Stalberg-Oost bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.9 km.