Streetview Oscar Leeuwlaan 2 Venlo

Oscar Leeuwlaan 2, 5915 JA Venlo

473 m² Bouwjaar 2005 11 kamers 4 slaapkamers Label A

Oscar Leeuwlaan 2 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 473 m², een perceel van 822 m² en 11 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €810.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
473 m²
Perceeloppervlakte
822 m²
Inhoud
1549 m³
Kamers
11
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Oscar Leeuwlaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oscar Leeuwlaan 2

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Venlo

630 Inwoners
195 Huishoudens
3.3 Gem. huishoudensgrootte
192 Woningvoorraad
€810.000 Gem. woningwaarde Stalberg-Oost
99% Koopwoningen
1.575 Inwoners per km²

Locatie van Oscar Leeuwlaan 2

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Oscar Leeuwlaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Oscar Leeuwlaan 2?

De prijsindicatie voor Oscar Leeuwlaan 2 ligt rond €895.000 tot €995.000. De gemiddelde woningwaarde in Stalberg-Oost is €810.000. Dat komt neer op circa €1.712 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oscar Leeuwlaan 2 zich tot de wijk Stalberg-Oost?

Oscar Leeuwlaan 2 is een woonhuis van 473 m² in de wijk Stalberg-Oost. De buurt telt 192 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.575 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oscar Leeuwlaan 2?

Oscar Leeuwlaan 2 is een woonhuis in Stalberg-Oost, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oscar Leeuwlaan 2 vergeleken met de buurt?

Oscar Leeuwlaan 2 heeft 473 m² woonoppervlakte en 1549 m³ inhoud. Het perceel is 822 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Stalberg-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €810.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oscar Leeuwlaan 2 en wat betekent dat?

Oscar Leeuwlaan 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-05-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oscar Leeuwlaan 2?

Oscar Leeuwlaan 2 heeft 11 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stalberg-Oost?

De wijk Stalberg-Oost in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €810.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stalberg-Oost?

Vanuit Oscar Leeuwlaan 2 in Stalberg-Oost bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.9 km.