Streetview Korenbloemweg 13 Venlo

Korenbloemweg 13, 5915 HW Venlo

265 m² Bouwjaar 1969

Korenbloemweg 13 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 265 m² en een perceel van 922 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €636.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
265 m²
Perceeloppervlakte
922 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Korenbloemweg 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Venlo

375 Inwoners
155 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
157 Woningvoorraad
€636.000 Gem. woningwaarde Stalberg (midden)
98% Koopwoningen
1.501 Inwoners per km²

Locatie van Korenbloemweg 13

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Korenbloemweg 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Korenbloemweg 13?

De gemiddelde woningwaarde in Stalberg (midden) is €636.000. Dat komt neer op circa €2.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korenbloemweg 13 zich tot de wijk Stalberg (midden)?

Korenbloemweg 13 is een woonhuis van 265 m² in de wijk Stalberg (midden). De buurt telt 157 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.501 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korenbloemweg 13?

Korenbloemweg 13 is een woonhuis in Stalberg (midden), gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Korenbloemweg 13 vergeleken met de buurt?

Korenbloemweg 13 heeft 265 m² woonoppervlakte. Het perceel is 922 m². In Stalberg (midden) ligt de gemiddelde woningwaarde op €636.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Stalberg (midden)?

De wijk Stalberg (midden) in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €636.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stalberg (midden)?

Vanuit Korenbloemweg 13 in Stalberg (midden) bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stalberg (midden)?

Zorg en onderwijs in de buurt van Korenbloemweg 13: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 2.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Stalberg (midden)?

Recreatie nabij Stalberg (midden): restaurant (1.1 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Korenbloemweg 13?