Streetview Korenbloemweg 10 Venlo

Korenbloemweg 10, 5915 HW Venlo

253 m² Bouwjaar 1975 9 kamers 5 slaapkamers Label D

Korenbloemweg 10 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 253 m², een perceel van 1390 m² en 9 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €636.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
woonhuis
Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
253 m²
Perceeloppervlakte
1390 m²
Inhoud
1114 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Korenbloemweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korenbloemweg 10

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Venlo

375 Inwoners
155 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
157 Woningvoorraad
€636.000 Gem. woningwaarde Stalberg (midden)
98% Koopwoningen
1.501 Inwoners per km²

Locatie van Korenbloemweg 10

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Korenbloemweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Korenbloemweg 10?

De prijsindicatie voor Korenbloemweg 10 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Stalberg (midden) is €636.000. Dat komt neer op circa €2.514 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korenbloemweg 10 zich tot de wijk Stalberg (midden)?

Korenbloemweg 10 is een woonhuis van 253 m² in de wijk Stalberg (midden). De buurt telt 157 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.501 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korenbloemweg 10?

Korenbloemweg 10 is een woonhuis in Stalberg (midden), gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Korenbloemweg 10 vergeleken met de buurt?

Korenbloemweg 10 heeft 253 m² woonoppervlakte en 1114 m³ inhoud. Het perceel is 1390 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Stalberg (midden) ligt de gemiddelde woningwaarde op €636.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korenbloemweg 10 en wat betekent dat?

Korenbloemweg 10 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-02-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korenbloemweg 10?

Korenbloemweg 10 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stalberg (midden)?

De wijk Stalberg (midden) in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €636.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stalberg (midden)?

Vanuit Korenbloemweg 10 in Stalberg (midden) bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stalberg (midden)?

Zorg en onderwijs in de buurt van Korenbloemweg 10: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 2.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Stalberg (midden)?

Recreatie nabij Stalberg (midden): restaurant (1.1 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Korenbloemweg 10?

De prijsindicatie ligt rond €685.000 tot €785.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Stalberg (midden) is €636.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Korenbloemweg 10?

Een woningrapport voor Korenbloemweg 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Stalberg (midden). Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen