Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 190 m²
- Perceeloppervlakte
- 1138 m²
- Inhoud
- 1000 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Casinoweg 170 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 1138 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €636.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Casinoweg 170
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
1.1 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
2.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stalberg (midden) is €636.000. Dat komt neer op circa €3.347 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCasinoweg 170 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Stalberg (midden). De buurt telt 157 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.501 inwoners per km².
Casinoweg 170 is een woonhuis in Stalberg (midden), gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Casinoweg 170 heeft 190 m² woonoppervlakte en 1000 m³ inhoud. Het perceel is 1138 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Stalberg (midden) ligt de gemiddelde woningwaarde op €636.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Casinoweg 170 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Casinoweg 170 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Stalberg (midden) in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €636.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Casinoweg 170 in Stalberg (midden) bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Casinoweg 170: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 2.4 km.