Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 280 m²
- Perceeloppervlakte
- 1171 m²
- Inhoud
- 1025 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Casinoweg 164 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 280 m², een perceel van 1171 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €636.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Casinoweg 164
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
1.1 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
2.4 kmDe prijsindicatie voor Casinoweg 164 ligt rond €565.000 tot €665.000. De gemiddelde woningwaarde in Stalberg (midden) is €636.000. Dat komt neer op circa €2.271 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCasinoweg 164 is een woonhuis van 280 m² in de wijk Stalberg (midden). De buurt telt 157 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.501 inwoners per km².
Casinoweg 164 is een woonhuis in Stalberg (midden), gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Casinoweg 164 heeft 280 m² woonoppervlakte en 1025 m³ inhoud. Het perceel is 1171 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 56 m² per kamer. In Stalberg (midden) ligt de gemiddelde woningwaarde op €636.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Casinoweg 164 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 47.1 kg/jaar.
Casinoweg 164 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Stalberg (midden) in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €636.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Casinoweg 164 in Stalberg (midden) bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Casinoweg 164: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 2.4 km.