Eengezinswoning, tussenwoning Kaldenkerkerweg 64 Venlo

Kaldenkerkerweg 64, 5915 AD Venlo

114 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Kaldenkerkerweg 64 is een eengezinswoning, tussenwoning in Venlo, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 130 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €223.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
130 m²
Inhoud
420 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Zadeldak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Kaldenkerkerweg 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kaldenkerkerweg 64

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
183.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
251.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
26.7%
CO₂-emissie
58.9 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (32.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Venlo

1130 Inwoners
510 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
483 Woningvoorraad
€223.000 Gem. woningwaarde Dr. Poelsplein e.o.
30% Koopwoningen
5.270 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kaldenkerkerweg 64

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Kaldenkerkerweg 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Kaldenkerkerweg 64?

De prijsindicatie voor Kaldenkerkerweg 64 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Dr. Poelsplein e.o. is €223.000. Dat komt neer op circa €1.956 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kaldenkerkerweg 64 zich tot de wijk Dr. Poelsplein e.o.?

Kaldenkerkerweg 64 is een eengezinswoning, tussenwoning van 114 m² in de wijk Dr. Poelsplein e.o.. De buurt telt 483 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.270 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kaldenkerkerweg 64?

Kaldenkerkerweg 64 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dr. Poelsplein e.o., gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kaldenkerkerweg 64 vergeleken met de buurt?

Kaldenkerkerweg 64 heeft 114 m² woonoppervlakte en 420 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Dr. Poelsplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €223.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kaldenkerkerweg 64 en wat betekent dat?

Kaldenkerkerweg 64 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-10-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 58.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kaldenkerkerweg 64?

Kaldenkerkerweg 64 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 32 m².

Hoe is de woningmarkt in Dr. Poelsplein e.o.?

De wijk Dr. Poelsplein e.o. in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €223.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dr. Poelsplein e.o.?

Vanuit Kaldenkerkerweg 64 in Dr. Poelsplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dr. Poelsplein e.o.?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kaldenkerkerweg 64: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Dr. Poelsplein e.o.?

Recreatie nabij Dr. Poelsplein e.o.: restaurant (0.4 km), cafe (0.6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Kaldenkerkerweg 64?

Kaldenkerkerweg 64 is verkocht in de periode 2022 tot 2025. De prijsindicatie ligt rond €265.000 tot €315.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Dr. Poelsplein e.o. is €223.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Kaldenkerkerweg 64?

Een woningrapport voor Kaldenkerkerweg 64 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dr. Poelsplein e.o.. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1906, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen