Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1954
- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 241 m²
Molenstraat 34 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m² en een perceel van 241 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €254.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Molenstraat 34
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
1.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Craneveld is €254.000. Dat komt neer op circa €1.814 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMolenstraat 34 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Craneveld. De buurt telt 1.098 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.712 inwoners per km².
Molenstraat 34 is een woonhuis in Craneveld, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Molenstraat 34 heeft 140 m² woonoppervlakte. Het perceel is 241 m². In Craneveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €254.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Craneveld in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 2.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €254.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Molenstraat 34 in Craneveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Molenstraat 34: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Craneveld: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Molenstraat 34 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Craneveld. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1954, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.