Streetview Jan Vermeerstraat 413 Venlo

Jan Vermeerstraat 413, 5914 VV Venlo

45 m² Bouwjaar 1971 Label D

Jan Vermeerstraat 413 is een appartement in Venlo, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €210.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
45 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Jan Vermeerstraat 413

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Vermeerstraat 413

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Venlo

2700 Inwoners
1530 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1503 Woningvoorraad
€210.000 Gem. woningwaarde Withuis
43% Koopwoningen
6.490 Inwoners per km²

Locatie van Jan Vermeerstraat 413

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Jan Vermeerstraat 413

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Vermeerstraat 413?

De prijsindicatie voor Jan Vermeerstraat 413 ligt rond €75.000 tot €100.000. De gemiddelde woningwaarde in Withuis is €210.000. Dat komt neer op circa €4.667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Vermeerstraat 413 zich tot de wijk Withuis?

Jan Vermeerstraat 413 is een appartement van 45 m² in de wijk Withuis. De buurt telt 1.503 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.490 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Vermeerstraat 413?

Jan Vermeerstraat 413 is een appartement in Withuis, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jan Vermeerstraat 413 vergeleken met de buurt?

Jan Vermeerstraat 413 heeft 45 m² woonoppervlakte. In Withuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €210.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Vermeerstraat 413 en wat betekent dat?

Jan Vermeerstraat 413 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-02-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Withuis?

De wijk Withuis in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 2.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €210.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Withuis?

Vanuit Jan Vermeerstraat 413 in Withuis bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Withuis?

Zorg en onderwijs in de buurt van Jan Vermeerstraat 413: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.1 km.