Streetview Bovenste Molenweg 15 Venlo

Bovenste Molenweg 15, 5912 TV Venlo

133 m² Bouwjaar 1936 7 kamers 3 slaapkamers Label C

Bovenste Molenweg 15 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 635 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €665.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
635 m²
Inhoud
665 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Bovenste Molenweg 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bovenste Molenweg 15

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
114.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
204.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.01 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Venlo

110 Inwoners
40 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
47 Woningvoorraad
€665.000 Gem. woningwaarde Onderste en Bovenste Molen
94% Koopwoningen
95 Inwoners per km²

Locatie van Bovenste Molenweg 15

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Bovenste Molenweg 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Bovenste Molenweg 15?

De gemiddelde woningwaarde in Onderste en Bovenste Molen is €665.000. Dat komt neer op circa €5.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bovenste Molenweg 15 zich tot de wijk Onderste en Bovenste Molen?

Bovenste Molenweg 15 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Onderste en Bovenste Molen. De buurt telt 47 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 95 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bovenste Molenweg 15?

Bovenste Molenweg 15 is een woonhuis in Onderste en Bovenste Molen, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bovenste Molenweg 15 vergeleken met de buurt?

Bovenste Molenweg 15 heeft 133 m² woonoppervlakte en 665 m³ inhoud. Het perceel is 635 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Onderste en Bovenste Molen ligt de gemiddelde woningwaarde op €665.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bovenste Molenweg 15 en wat betekent dat?

Bovenste Molenweg 15 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bovenste Molenweg 15?

Bovenste Molenweg 15 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Onderste en Bovenste Molen?

De wijk Onderste en Bovenste Molen in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €665.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Onderste en Bovenste Molen?