Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Inhoud
- 288 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €280.000 tot €330.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2026
- Ligging
- in_center
Monseigneur Nolensplein 14 A is een benedenwoning in Venlo, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €224.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Monseigneur Nolensplein 14 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
0.7 kmMidden in het centrum van Venlo, ligt dit in 2018 opgeknapte en instapklare 3 kamer appartement met o.a.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Monseigneur Nolensplein 14 A ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Q4 is €224.000. Dat komt neer op circa €2.358 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMonseigneur Nolensplein 14 A is een benedenwoning van 95 m² in de wijk Q4. De buurt telt 696 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.613 inwoners per km².
Monseigneur Nolensplein 14 A is een benedenwoning in Q4, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Monseigneur Nolensplein 14 A heeft 95 m² woonoppervlakte en 288 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Q4 ligt de gemiddelde woningwaarde op €224.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Monseigneur Nolensplein 14 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Monseigneur Nolensplein 14 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Q4 in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €224.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Monseigneur Nolensplein 14 A in Q4 bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Monseigneur Nolensplein 14 A: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.