Bungalow, tussenwoning (semi-bungalow) Johanna Naberstraat 53 Velserbroek

Johanna Naberstraat 53, 1991 TG Velserbroek

99 m² Bouwjaar 1994 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Johanna Naberstraat 53 is een bungalow, tussenwoning (semi-bungalow) in Velserbroek, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 159 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
159 m²
Inhoud
375 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Johanna Naberstraat 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johanna Naberstraat 53

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
107.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
157.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.06 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Heteluchtverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (53.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Velserbroek

1780 Inwoners
670 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
671 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Weidbuurt
100% Koopwoningen
10.283 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johanna Naberstraat 53

Vergelijkbare woningen in Velserbroek

Veelgestelde vragen over Johanna Naberstraat 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Johanna Naberstraat 53?

De prijsindicatie voor Johanna Naberstraat 53 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Weidbuurt is €474.000. Dat komt neer op circa €4.788 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johanna Naberstraat 53 zich tot de wijk Weidbuurt?

Johanna Naberstraat 53 is een bungalow, tussenwoning (semi-bungalow) van 99 m² in de wijk Weidbuurt. De buurt telt 671 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.283 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johanna Naberstraat 53?

Johanna Naberstraat 53 is een bungalow, tussenwoning (semi-bungalow) in Weidbuurt, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Johanna Naberstraat 53 vergeleken met de buurt?

Johanna Naberstraat 53 heeft 99 m² woonoppervlakte en 375 m³ inhoud. Het perceel is 159 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Weidbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johanna Naberstraat 53 en wat betekent dat?

Johanna Naberstraat 53 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johanna Naberstraat 53?

Johanna Naberstraat 53 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 53 m².

Hoe is de woningmarkt in Weidbuurt?

De wijk Weidbuurt in Velserbroek (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.780 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weidbuurt?