Eengezinswoning, hoekwoning Bleyenhoevelaan 16 Velsen-Noord

Bleyenhoevelaan 16, 1951 KC Velsen-Noord

122 m² Bouwjaar 2022 5 kamers 3 slaapkamers Label A++

Bleyenhoevelaan 16 is een eengezinswoning, hoekwoning in Velsen-Noord, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 113 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
113 m²
Inhoud
427 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Bleyenhoevelaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bleyenhoevelaan 16

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
76.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
53.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
57.3%
CO₂-emissie
12.58 kg/m²

Tuin
Ja (70.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Velsen-Noord

1455 Inwoners
665 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
637 Woningvoorraad
€242.000 Gem. woningwaarde Gildenbuurt
31% Koopwoningen
3.218 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bleyenhoevelaan 16

Vergelijkbare woningen in Velsen-Noord

Veelgestelde vragen over Bleyenhoevelaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Bleyenhoevelaan 16?

De prijsindicatie voor Bleyenhoevelaan 16 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Gildenbuurt is €242.000. Dat komt neer op circa €1.984 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bleyenhoevelaan 16 zich tot de wijk Gildenbuurt?

Bleyenhoevelaan 16 is een eengezinswoning, hoekwoning van 122 m² in de wijk Gildenbuurt. De buurt telt 637 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.218 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bleyenhoevelaan 16?

Bleyenhoevelaan 16 is een eengezinswoning, hoekwoning in Gildenbuurt, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bleyenhoevelaan 16 vergeleken met de buurt?

Bleyenhoevelaan 16 heeft 122 m² woonoppervlakte en 427 m³ inhoud. Het perceel is 113 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Gildenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bleyenhoevelaan 16 en wat betekent dat?

Bleyenhoevelaan 16 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-01-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bleyenhoevelaan 16?

Bleyenhoevelaan 16 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 70 m².

Hoe is de woningmarkt in Gildenbuurt?

De wijk Gildenbuurt in Velsen-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gildenbuurt?

Vanuit Bleyenhoevelaan 16 in Gildenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.