Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1923
- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 490 m²
Grote Hout- of Koningsweg 179 is een woonhuis in Velsen-Noord, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m² en een perceel van 490 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Grote Hout- of Koningsweg 179
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
0.7 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
1.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Westerwijkbuurt is €282.000. Dat komt neer op circa €1.410 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGrote Hout- of Koningsweg 179 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Westerwijkbuurt. De buurt telt 131 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 322 inwoners per km².
Grote Hout- of Koningsweg 179 is een woonhuis in Westerwijkbuurt, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Grote Hout- of Koningsweg 179 heeft 200 m² woonoppervlakte. Het perceel is 490 m². In Westerwijkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Grote Hout- of Koningsweg 179 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-11-13. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 12438.92 kg/jaar.
De wijk Westerwijkbuurt in Velsen-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Grote Hout- of Koningsweg 179 in Westerwijkbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Grote Hout- of Koningsweg 179: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 3.1 km.