Streetview Smidt van Gelderstraat 56 Velsen-Noord

Smidt van Gelderstraat 56, 1951 GB Velsen-Noord

84 m² Bouwjaar 1928 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Smidt van Gelderstraat 56 is een woonhuis in Velsen-Noord, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m², een perceel van 175 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
84 m²
Perceeloppervlakte
175 m²
Inhoud
264 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Smidt van Gelderstraat 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Smidt van Gelderstraat 56

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
261.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
388.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
71.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Velsen-Noord

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Velsen-Noord

835 Inwoners
400 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
408 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Van Gelderbuurt
16% Koopwoningen
1.666 Inwoners per km²

Locatie van Smidt van Gelderstraat 56

Vergelijkbare woningen in Velsen-Noord

Veelgestelde vragen over Smidt van Gelderstraat 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Smidt van Gelderstraat 56?

De gemiddelde woningwaarde in Van Gelderbuurt is €257.000. Dat komt neer op circa €3.060 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Smidt van Gelderstraat 56 zich tot de wijk Van Gelderbuurt?

Smidt van Gelderstraat 56 is een woonhuis van 84 m² in de wijk Van Gelderbuurt. De buurt telt 408 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.666 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Smidt van Gelderstraat 56?

Smidt van Gelderstraat 56 is een woonhuis in Van Gelderbuurt, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Smidt van Gelderstraat 56 vergeleken met de buurt?

Smidt van Gelderstraat 56 heeft 84 m² woonoppervlakte en 264 m³ inhoud. Het perceel is 175 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Van Gelderbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Smidt van Gelderstraat 56 en wat betekent dat?

Smidt van Gelderstraat 56 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-03-04. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 71.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Smidt van Gelderstraat 56?

Smidt van Gelderstraat 56 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Van Gelderbuurt?

De wijk Van Gelderbuurt in Velsen-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.