Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1877
- Woonoppervlakte
- 280 m²
- Perceeloppervlakte
- 4675 m²
- Inhoud
- 1350 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
De Horstjens 12 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1877. De woning heeft een woonoppervlakte van 280 m², een perceel van 4675 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Horstjens 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
4.3 kmHuisarts
4.2 kmTreinstation
15 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
6 kmApotheek
4.7 kmZiekenhuis
13.5 kmRestaurant
1.8 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
4.7 kmBioscoop
5.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Eerde is €577.000. Dat komt neer op circa €2.061 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Horstjens 12 is een woonhuis van 280 m² in de wijk Buitengebied Eerde. De buurt telt 119 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 95 inwoners per km².
De Horstjens 12 is een woonhuis in Buitengebied Eerde, gebouwd in 1877 (149 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
De Horstjens 12 heeft 280 m² woonoppervlakte en 1350 m³ inhoud. Het perceel is 4675 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Buitengebied Eerde ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De Horstjens 12 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De Horstjens 12 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Buitengebied Eerde in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit De Horstjens 12 in Buitengebied Eerde bereik je: supermarkt op 4.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 15 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van De Horstjens 12: ziekenhuis op 13.5 km, apotheek op 4.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 6 km.