Streetview De Horstjens 12 A Veghel

De Horstjens 12 A, 5466 RK Veghel

284 m² Bouwjaar 2023 9 kamers 4 slaapkamers Label APLUSPLUSPLUSPLUS

De Horstjens 12 A is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 284 m², een perceel van 850 m² en 9 kamers. Het energielabel is APLUSPLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
284 m²
Perceeloppervlakte
850 m²
Inhoud
1500 m³
Kamers
9
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor De Horstjens 12 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Horstjens 12 A

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUSPLUSPLUS

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

4.3 km
Gezondheid

Huisarts

4.2 km
Vervoer

Treinstation

15 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6 km
Gezondheid

Apotheek

4.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.5 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Veghel

310 Inwoners
130 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
119 Woningvoorraad
€577.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Eerde
84% Koopwoningen
95 Inwoners per km²

Locatie van De Horstjens 12 A

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over De Horstjens 12 A

Wat is de geschatte woningwaarde van De Horstjens 12 A?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Eerde is €577.000. Dat komt neer op circa €2.032 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Horstjens 12 A zich tot de wijk Buitengebied Eerde?

De Horstjens 12 A is een woonhuis van 284 m² in de wijk Buitengebied Eerde. De buurt telt 119 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 95 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Horstjens 12 A?

De Horstjens 12 A is een woonhuis in Buitengebied Eerde, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is De Horstjens 12 A vergeleken met de buurt?

De Horstjens 12 A heeft 284 m² woonoppervlakte en 1500 m³ inhoud. Het perceel is 850 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Buitengebied Eerde ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Horstjens 12 A en wat betekent dat?

De Horstjens 12 A heeft energielabel APLUSPLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van De Horstjens 12 A?

De Horstjens 12 A heeft 9 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Eerde?

De wijk Buitengebied Eerde in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Eerde?

Vanuit De Horstjens 12 A in Buitengebied Eerde bereik je: supermarkt op 4.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 15 km, snelwegoprit op 0.9 km.