Streetview Pastoor Willenborgstraat 9 Veghel

Pastoor Willenborgstraat 9, 5466 NW Veghel

227 m² Bouwjaar 2017 Label APLUS

Pastoor Willenborgstraat 9 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 227 m² en een perceel van 457 m². Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
227 m²
Perceeloppervlakte
457 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Pastoor Willenborgstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastoor Willenborgstraat 9

Energielabel

Energieklasse
APLUS

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

4.3 km
Gezondheid

Huisarts

4.1 km
Vervoer

Treinstation

15.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.3 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Veghel

1170 Inwoners
490 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
483 Woningvoorraad
€438.000 Gem. woningwaarde Eerde
80% Koopwoningen
2.319 Inwoners per km²

Locatie van Pastoor Willenborgstraat 9

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Pastoor Willenborgstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor Willenborgstraat 9?

De gemiddelde woningwaarde in Eerde is €438.000. Dat komt neer op circa €1.930 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor Willenborgstraat 9 zich tot de wijk Eerde?

Pastoor Willenborgstraat 9 is een woonhuis van 227 m² in de wijk Eerde. De buurt telt 483 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.319 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor Willenborgstraat 9?

Pastoor Willenborgstraat 9 is een woonhuis in Eerde, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Pastoor Willenborgstraat 9 vergeleken met de buurt?

Pastoor Willenborgstraat 9 heeft 227 m² woonoppervlakte. Het perceel is 457 m². In Eerde ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastoor Willenborgstraat 9 en wat betekent dat?

Pastoor Willenborgstraat 9 heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Eerde?

De wijk Eerde in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eerde?

Vanuit Pastoor Willenborgstraat 9 in Eerde bereik je: supermarkt op 4.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 4.1 km, treinstation op 15.2 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Eerde?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pastoor Willenborgstraat 9: ziekenhuis op 13.3 km, apotheek op 4.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 5.7 km.