Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 265 m²
- Perceeloppervlakte
- 2800 m²
Leinserondweg 23 A is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 265 m² en een perceel van 2800 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €612.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Leinserondweg 23 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
4.9 kmHuisarts
4.8 kmTreinstation
16.1 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
6.6 kmApotheek
5.1 kmZiekenhuis
13.1 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
5.1 kmBioscoop
5.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zijtaart is €612.000. Dat komt neer op circa €2.309 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLeinserondweg 23 A is een woonhuis van 265 m² in de wijk Buitengebied Zijtaart. De buurt telt 217 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 121 inwoners per km².
Leinserondweg 23 A is een woonhuis in Buitengebied Zijtaart, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Leinserondweg 23 A heeft 265 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2800 m². In Buitengebied Zijtaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €612.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied Zijtaart in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €612.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Leinserondweg 23 A in Buitengebied Zijtaart bereik je: supermarkt op 4.9 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 4.8 km, treinstation op 16.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Leinserondweg 23 A: ziekenhuis op 13.1 km, apotheek op 5.1 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 6.6 km.
Recreatie nabij Buitengebied Zijtaart: restaurant (1.4 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Leinserondweg 23 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied Zijtaart. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2020, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.