Streetview Pater Vervoortstraat 26 Veghel

Pater Vervoortstraat 26, 5465 RT Veghel

431 m² Bouwjaar 1777

Pater Vervoortstraat 26 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1777. De woning heeft een woonoppervlakte van 431 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €612.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1777
Woonoppervlakte
431 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Pater Vervoortstraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

4.9 km
Gezondheid

Huisarts

4.8 km
Vervoer

Treinstation

16.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.6 km
Gezondheid

Apotheek

5.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.1 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Veghel

725 Inwoners
295 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
217 Woningvoorraad
€612.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Zijtaart
93% Koopwoningen
121 Inwoners per km²

Locatie van Pater Vervoortstraat 26

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Pater Vervoortstraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Pater Vervoortstraat 26?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zijtaart is €612.000. Dat komt neer op circa €1.420 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pater Vervoortstraat 26 zich tot de wijk Buitengebied Zijtaart?

Pater Vervoortstraat 26 is een woonhuis van 431 m² in de wijk Buitengebied Zijtaart. De buurt telt 217 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 121 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pater Vervoortstraat 26?

Pater Vervoortstraat 26 is een woonhuis in Buitengebied Zijtaart, gebouwd in 1777 (249 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pater Vervoortstraat 26 vergeleken met de buurt?

Pater Vervoortstraat 26 heeft 431 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Zijtaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €612.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Zijtaart?

De wijk Buitengebied Zijtaart in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €612.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Zijtaart?

Vanuit Pater Vervoortstraat 26 in Buitengebied Zijtaart bereik je: supermarkt op 4.9 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 4.8 km, treinstation op 16.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Zijtaart?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pater Vervoortstraat 26: ziekenhuis op 13.1 km, apotheek op 5.1 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 6.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Zijtaart?