Eengezinswoning, vrijstaande woning Keslaerstraat 32 Veghel

Keslaerstraat 32, 5465 RP Veghel

185 m² Bouwjaar 1973 7 kamers 4 slaapkamers Label B

Keslaerstraat 32 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Veghel, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 808 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €433.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
808 m²
Inhoud
656 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Keslaerstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keslaerstraat 32

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
136.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.7%
CO₂-emissie
32.77 kg/m²

Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

4.7 km
Gezondheid

Huisarts

4.5 km
Vervoer

Treinstation

16.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Veghel

915 Inwoners
385 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
393 Woningvoorraad
€433.000 Gem. woningwaarde Zijtaart
83% Koopwoningen
2.325 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Keslaerstraat 32

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Keslaerstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Keslaerstraat 32?

De prijsindicatie voor Keslaerstraat 32 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Zijtaart is €433.000. Dat komt neer op circa €2.341 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keslaerstraat 32 zich tot de wijk Zijtaart?

Keslaerstraat 32 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 185 m² in de wijk Zijtaart. De buurt telt 393 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.325 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keslaerstraat 32?

Keslaerstraat 32 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Zijtaart, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Keslaerstraat 32 vergeleken met de buurt?

Keslaerstraat 32 heeft 185 m² woonoppervlakte en 656 m³ inhoud. Het perceel is 808 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Zijtaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €433.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Keslaerstraat 32 en wat betekent dat?

Keslaerstraat 32 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Keslaerstraat 32?

Keslaerstraat 32 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Zijtaart?

De wijk Zijtaart in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €433.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zijtaart?

Vanuit Keslaerstraat 32 in Zijtaart bereik je: supermarkt op 4.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 4.5 km, treinstation op 16.8 km, snelwegoprit op 2.5 km.