Streetview Keslaerstraat 23 Veghel

Keslaerstraat 23, 5465 RL Veghel

136 m² Bouwjaar 1974

Keslaerstraat 23 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m² en een perceel van 365 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €433.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
365 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Keslaerstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

4.7 km
Gezondheid

Huisarts

4.5 km
Vervoer

Treinstation

16.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Veghel

915 Inwoners
385 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
393 Woningvoorraad
€433.000 Gem. woningwaarde Zijtaart
83% Koopwoningen
2.325 Inwoners per km²

Locatie van Keslaerstraat 23

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Keslaerstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Keslaerstraat 23?

De gemiddelde woningwaarde in Zijtaart is €433.000. Dat komt neer op circa €3.184 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keslaerstraat 23 zich tot de wijk Zijtaart?

Keslaerstraat 23 is een woonhuis van 136 m² in de wijk Zijtaart. De buurt telt 393 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.325 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keslaerstraat 23?

Keslaerstraat 23 is een woonhuis in Zijtaart, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Keslaerstraat 23 vergeleken met de buurt?

Keslaerstraat 23 heeft 136 m² woonoppervlakte. Het perceel is 365 m². In Zijtaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €433.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zijtaart?

De wijk Zijtaart in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €433.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zijtaart?

Vanuit Keslaerstraat 23 in Zijtaart bereik je: supermarkt op 4.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 4.5 km, treinstation op 16.8 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zijtaart?

Zorg en onderwijs in de buurt van Keslaerstraat 23: ziekenhuis op 13.3 km, apotheek op 4.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 6.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zijtaart?

Recreatie nabij Zijtaart: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Keslaerstraat 23?

Een woningrapport voor Keslaerstraat 23 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zijtaart. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.