Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Inhoud
- 631 m³
- Kamers
- 8
Past. Clercxstraat 14 A is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €612.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Past. Clercxstraat 14 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
4.9 kmHuisarts
4.8 kmTreinstation
16.1 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
6.6 kmApotheek
5.1 kmZiekenhuis
13.1 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
5.1 kmBioscoop
5.6 kmDe prijsindicatie voor Past. Clercxstraat 14 A ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zijtaart is €612.000. Dat komt neer op circa €3.290 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPast. Clercxstraat 14 A is een woonhuis van 186 m² in de wijk Buitengebied Zijtaart. De buurt telt 217 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 121 inwoners per km².
Past. Clercxstraat 14 A is een woonhuis in Buitengebied Zijtaart, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Past. Clercxstraat 14 A heeft 186 m² woonoppervlakte en 631 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Buitengebied Zijtaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €612.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Past. Clercxstraat 14 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Past. Clercxstraat 14 A heeft 8 kamers.
De wijk Buitengebied Zijtaart in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €612.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Past. Clercxstraat 14 A in Buitengebied Zijtaart bereik je: supermarkt op 4.9 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 4.8 km, treinstation op 16.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Past. Clercxstraat 14 A: ziekenhuis op 13.1 km, apotheek op 5.1 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 6.6 km.