Streetview Krijtenburg 22 Veghel

Krijtenburg 22, 5465 PM Veghel

190 m² Bouwjaar 1900 6 kamers Label A

Krijtenburg 22 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
190 m²
Inhoud
1300 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Krijtenburg 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Krijtenburg 22

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

6 km
Gezondheid

Huisarts

6 km
Vervoer

Treinstation

15.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.3 km
Gezondheid

Apotheek

6.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Veghel

190 Inwoners
75 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
66 Woningvoorraad
€584.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Jekschot
89% Koopwoningen
53 Inwoners per km²

Locatie van Krijtenburg 22

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Krijtenburg 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Krijtenburg 22?

De prijsindicatie voor Krijtenburg 22 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Jekschot is €584.000. Dat komt neer op circa €3.074 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Krijtenburg 22 zich tot de wijk Buitengebied Jekschot?

Krijtenburg 22 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Buitengebied Jekschot. De buurt telt 66 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 53 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Krijtenburg 22?

Krijtenburg 22 is een woonhuis in Buitengebied Jekschot, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Krijtenburg 22 vergeleken met de buurt?

Krijtenburg 22 heeft 190 m² woonoppervlakte en 1300 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Buitengebied Jekschot ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Krijtenburg 22 en wat betekent dat?

Krijtenburg 22 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Krijtenburg 22?

Krijtenburg 22 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Jekschot?

De wijk Buitengebied Jekschot in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Jekschot?

Vanuit Krijtenburg 22 in Buitengebied Jekschot bereik je: supermarkt op 6 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 6 km, treinstation op 15.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.