Streetview Het Gerecht 1 Veghel

Het Gerecht 1, 5465 PA Veghel

240 m² Bouwjaar 1998 10 kamers 5 slaapkamers Label C

Het Gerecht 1 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m², een perceel van 4680 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
240 m²
Perceeloppervlakte
4680 m²
Inhoud
1815 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Het Gerecht 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Het Gerecht 1

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

6 km
Gezondheid

Huisarts

6 km
Vervoer

Treinstation

15.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.3 km
Gezondheid

Apotheek

6.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Veghel

190 Inwoners
75 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
66 Woningvoorraad
€584.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Jekschot
89% Koopwoningen
53 Inwoners per km²

Locatie van Het Gerecht 1

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Het Gerecht 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Het Gerecht 1?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Jekschot is €584.000. Dat komt neer op circa €2.433 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Het Gerecht 1 zich tot de wijk Buitengebied Jekschot?

Het Gerecht 1 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Buitengebied Jekschot. De buurt telt 66 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 53 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Het Gerecht 1?

Het Gerecht 1 is een woonhuis in Buitengebied Jekschot, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Het Gerecht 1 vergeleken met de buurt?

Het Gerecht 1 heeft 240 m² woonoppervlakte en 1815 m³ inhoud. Het perceel is 4680 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Buitengebied Jekschot ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Het Gerecht 1 en wat betekent dat?

Het Gerecht 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-07-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Het Gerecht 1?

Het Gerecht 1 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Jekschot?

De wijk Buitengebied Jekschot in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Jekschot?

Vanuit Het Gerecht 1 in Buitengebied Jekschot bereik je: supermarkt op 6 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 6 km, treinstation op 15.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.