Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 261 m²
- Perceeloppervlakte
- 550 m²
Steenovenstraat 36 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 261 m² en een perceel van 550 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €445.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Steenovenstraat 36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
17 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
3.4 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
3.5 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
4 kmBioscoop
4.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Mariaheide is €445.000. Dat komt neer op circa €1.705 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSteenovenstraat 36 is een woonhuis van 261 m² in de wijk Mariaheide. De buurt telt 488 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.061 inwoners per km².
Steenovenstraat 36 is een woonhuis in Mariaheide, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Steenovenstraat 36 heeft 261 m² woonoppervlakte. Het perceel is 550 m². In Mariaheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €445.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Steenovenstraat 36 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Mariaheide in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €445.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Steenovenstraat 36 in Mariaheide bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 17 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Steenovenstraat 36: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 3.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.3 km.