Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 216 m²
- Perceeloppervlakte
- 1534 m²
Steenovenstraat 26 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m² en een perceel van 1534 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €445.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Steenovenstraat 26
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
17 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
3.4 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
3.5 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
4 kmBioscoop
4.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Mariaheide is €445.000. Dat komt neer op circa €2.060 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSteenovenstraat 26 is een woonhuis van 216 m² in de wijk Mariaheide. De buurt telt 488 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.061 inwoners per km².
Steenovenstraat 26 is een woonhuis in Mariaheide, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Steenovenstraat 26 heeft 216 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1534 m². In Mariaheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €445.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Mariaheide in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €445.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Steenovenstraat 26 in Mariaheide bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 17 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Steenovenstraat 26: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 3.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.3 km.
Recreatie nabij Mariaheide: restaurant (3.5 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Steenovenstraat 26 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Mariaheide. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1967, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.